Mart 02, 2009

Önem Sırası

Hayatta ciddiye alınacak konuların başında
önem sırasının maddelerini düşünebilmek var.
Abartıp uygulayabilene selamlar dünyadan.-------------------->
Korelyan z Gross

Dolgun memeler : 4 adet
Kriko : 2 adet
Dağ çileği : 35 gr
Par 64 : Bolca
Bakır kablo : 10 m
Çırpı : 2 adet
Kamufle gaz maskesi : 1 adet
Kerpeten : 1 adet
Armut : 3 kg
Bir kişiliktir.

Güneşli bir günde,
en yakın oto sanayi sitesine giderek iki adet mağdur kriko ile anlaşıp, kendilerini ucuza kapatıyoruz. Aşk yuvamıza dönüyoruz; önceden şevkatle pembeleştirdiğimiz dört adet dolgun memeye, tavandaki par64lere dolanmış bakır kablolardan, 35 gr dağ çileğini boca ediyoruz. Çilekten gözü dönen memelerimizin arasına bir çırpıda krikoları yerleştiriyoruz..(Lakin pespembe dünyalarından uyandırmamaya çok dikkat ediyoruz.) Sebastian'a kabloları biraz yukarı çekmesini emrediyoruz. Dayanılmaz kokudan korunmak için yine bir çırpıda kamufle gaz maskemizi takıyoruz. Çileğe doğru meyillenen memelerimizi hızlıca kriko vasıtası ile daha da yukarıya kaldırıyoruz.(Ortaya çıkan yeşil ışımaya bakılmaması tavsiye edilir.) Kerpeten vasıtasıyla alt çeperi kaplayan yeşil egoları tek tek deriden söküyoruz. Topladığımız örnekleri yanımızdan hiç eksik etmediğimiz buzdolabımıza koyuyoruz.
Hala memeleri havada tutan krikolara bir marlon brando bakışı atıp; "anlaşma buraya kadardı dostum..sanayiye bir daha asla dönemeyeceksin!" diyoruz ve koşarak yatağın solundaki çalılığın arkasına saklanıyoruz.(maske hala aktif!) Krikolar sinir küpüne dönene kadar çalıların arkasından nah çekiyoruz.
Kriko bir süre sonra doğasına dönüp gümbürtüler kopartarak havaya uçacaktır.(Uçmazsa nah sayısını + ) Oluşan yıkıntıdan meme uçlarını bularak, onlarıda her daim yanımızda gezdirdiğimiz buzdolabımıza yerleştiriyoruz.
Patlayan aşk yuvasından çıkarak; en yakın mac gyver a gidiyor, kamufle gaz maskemizi miksere döndürebilecek teknik desteği ve 3 kilo armutu da yanında alıyoruz.
Armutları; takribi 4/4.5 saat discovery channel ve gyver ruhu ile oluşturduğumuz mikserimize saplarıyla birlikte atıyoruz.(Yıkıyoruz) Sevdiğimiz, istediğimiz, hep yanımızda olan buzdolabımızdan donmuş yemyeşil ego örneklerini çıkararak 14 dakika boyunca yan'larından hohluyoruz. Ardından onları da enine doğru miksere yerleştiriyoruz ve 4 gün boyunca isveç halk dansları, kuşlar böcekler ve güzel hayat dersleriyle aralıksız miks yapıyoruz.(Önceden kayıt yapıp dinletmek de mümkün.) Dördüncü günün sonunda kulak memesi kıvamına geldiğini umduğumuz karışımımızı karşımıza alarak birkaç soru soruyoruz. Sorulara cevap veremiyorsa,
muhakkak martini kadehine dik olarak döküp,
tepesine 1 meme ucu koyarak servis ediyoruz.
Hmmm
dlişız

Afiyet olsun.

Hiç yorum yok: